Про нас

«SPIEL DE TROIS» – авторський музичний проект композитора, мультиінструменталіста Алекса Шпільмана (Alex Spielman), де звуковий діалог між трьома талановитими музикантами, харизматичний конферанс, інтерактивне спілкування у поєднанні з елементами шоу створюють неймовірну атмосферу дійсно «живої музики» і просто дивовижного енергетичного взаємообміну між всіма учасниками цього дійства.
А камерний формат концертів ще більше сприяє невимушеному спілкуванню, та дозволяє по-справжньому відчути музику.

 Вони молоді й енергійні, вони не бояться експериментів і точно знають як догодити навіть найвибагливішим меломанам. Репертуар гурту надзвичайно широкий – це і класика в оригінальних аранжуваннях і різнонаціональний  фолк в авторських обробках, твори в стилі А. П’яццолли з запальними ритмами танго та вражаючі авторські композиції з часткою концептуальності.

Головна фішка гурту – це інструментарій.

Поряд з традиційними скрипкою, віолончеллю, баяном, фортепіано , гітарою, контрабасом, які міксуються за складом тріо в залежності від тематики концерту, музиканти створюють нові темброві поєднання, користуючись цілим рядом таких інструментів як, губні гармоніки, ірландські вістли, варган, волинка, ксилофон і незвичайним електроінструментом – терменвоксом.